14 червня 2026 року з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра у столичному Вознесенському храмі на Деміївці було відслужено подячний молебень з нагоди випуску слухачів православно-катехізаторських курсів імені святителя Петра Могили, що діють при Київських духовних школах.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ з посиланням на пресслужбу КДА.
Цього року документи про завершення навчання отримали 72 випускники, які успішно склали підсумкові іспити на відповідних відділеннях.
Молебень очолив завідувач курсів єпископ Баришівський Філарет у співслужінні викладача архімандрита Рафаїла (Мосунова).
Богослужіння супроводжував хор слухачів та випускників курсів.
Після відпусту владика Філарет звернувся до слухачів курсів зі словами настанов, в яких підкреслив важливість розвитку тих талантів, якими Господь обдаровує кожну людину.
Далі відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчання.
У свою чергу студенти подякували ректору КДАіС архієпископу Сильвестру, єпископу Філарету та всім викладачам катехізаторських курсів за їхню працю й бажання передати основоположні істини християнської віри.