Відбувся випуск слухачів православно-катехізаторських курсів при КДАіС

14 червня 2026 року з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії архієпископа Білогородського Сильвестра у столичному Вознесенському храмі на Деміївці було відслужено подячний молебень з нагоди випуску слухачів православно-катехізаторських курсів імені святителя Петра Могили, що діють при Київських духовних школах.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ з посиланням на пресслужбу КДА.

Цього року документи про завершення навчання отримали 72 випускники, які успішно склали підсумкові іспити на відповідних відділеннях.

Молебень очолив завідувач курсів єпископ Баришівський Філарет у співслужінні викладача архімандрита Рафаїла (Мосунова).

Богослужіння супроводжував хор слухачів та випускників курсів.

Після відпусту владика Філарет звернувся до слухачів курсів зі словами настанов, в яких підкреслив важливість розвитку тих талантів, якими Господь обдаровує кожну людину.

Далі відбулось урочисте вручення свідоцтв про закінчення навчання.

У свою чергу студенти подякували ректору КДАіС архієпископу Сильвестру, єпископу Філарету та всім викладачам катехізаторських курсів за їхню працю й бажання передати основоположні істини християнської віри.