І Путін, і Зеленський хочуть врегулювати український конфлікт, але «вони просто не знають, як це зробити».
Про це президент США Дональд Трамп заявив на прес-конференції за підсумками саміту G7.
Він знову розповів, що провів «дуже хороші» телефонні розмови з Володимиром Путіним та Володимиром Зеленським. Трамп додав, що на зустрічі у Франції він продуктивно обговорив війну в Україні з українським президентом.
«Вчора вранці у нас відбулася продуктивна розмова про війну в Україні. Я говорив із президентом Путіним, я говорив із президентом Зеленським, і він був там, а з президентом Путіним я говорив телефоном. І щось станеться — багато людей, багато солдатів втрачають солдатів, обидві сторони втрачають багато. Росія втрачає більше, тому що вони настає, а коли ти наступаєш у війні, ти втрачаєш більше. Все досить просто.
Я також надав оновлення щодо моєї недільної розмови з президентом Путіним і висловив свою незмінну надію. У нас була дуже хороша розмова з президентом Путіним і дуже хороша розмова з президентом Зеленським. Я думаю, що обидва хочуть щось зробити, вони просто не знають, як це зробити. Вони хочуть це зробити, вони просто не знають, як», — сказав він.