Нещодавно в квартирі мешканки одеси знайшли тіло мертвого новонародженого маляти.
Матері на час знахідки в помешканні не було. Як з'ясувалося згодом, жінка в цей час знаходилася в лікарні, де померла від запалення мозку.
Про це повідомляє речниця Одеської обласної прокуратури Інна Верба.
За інформацією правоохоронців, мати дитини померла у місцевій лікарні 18 травня. Під час огляду квартири померлої жінки в одній із шаф виявили пакет з тілом новонародженої дитини.
На обліку в закладах охорони здоровʼя жінка як вагітна не перебувала. За попередньою інформацією, дитина померла в утробі матері, жінка народжувала сама вдома, додала прессекретарка прокуратури.
Тіло матері та дитини направили на експертизи. Вона встановила, що жінка померла від запалення головного мозку, що імовірно виникло у звʼязку із пологами поза межами лікувального закладу.