В субботу, 16 июля, в 12:27 энергоблок №1 Хмельницкой АЭС был отключен от энергосети из-за протечки по паротенератору ПГ-1. Энергоблок будет отключен до 24 июля.
Україна знає, як зламати "вишки Лукашенка"
На Одещині обстріляли три цивільних судна
В Одесі планують заробити на парковках
У Криму уражені військові аеродроми
У Севастополі повністю зникло світло