Екс-очільник Офісу президента Андрій Єрмак доосі в СІЗО. Учора суд йому призначив 6-місячний термін з правом внесення застави.
Єрмака підозрюють у присвоєнні 960 млн грн з бюджету країни.
Потрібної суми застави (а суд присудив 140 млн. грн.) досі не зібрали. Станом на сьогодні не вистачає двох третин. Зібрано "всього" 58 млн.
Найбільшу суму (30 млн грн) вніс екс-тренер збірної України з футболу Сергій Ребров. Він не приховує, що вдячний Єрмакові за сприяння у призначенні його на цю високу посаду.
Між тим, активісти дуже незадоволені умовами утримання колишнього голови ВП під вартою.
Кажуть, що його повезли не до в'язниці, а до санаторію — з постійним інтернетом та мобільним зв'язком та іншими благами цивілізації.
Особливо цинічно, на думку керівника антикор-центру Мартіни Богуславець, це виглядає на тлі скотських умов утримання детективу НАБУ Руслана Магомедрасулова, який починав розслідувати "справу Міндіча".
Мовляв, на прохання Єрмака страшні умови перебування в камері детективу забезпечив особисто міністр енергетики Герман Галущенко, який зараз сам сидить у СІЗО.