В Україні хочуть змінити правила сплати за тепло.
Про це говорить законопроект №15132, внесений до Ради на початку квітня.
Що може змінитися:
▫️є лічильник - платіть тільки за те, що використовували. Ні – вважають площею;
▫️якщо у вас автономне опалення - платіть тільки за тепло від труб, що проходять через квартиру;
▫️ немає опалення в під'їзді - НЕ платіть за нього;
▫️обслуговування гарячої води вже включать до тарифу;
▫️закон орієнтується на стандарти ЄС з обліку та прозорості.