Відновлюють дорогу в Кілійській ОТГ

Розпочали відновлення ділянки дороги між селом Кислиця та містом Кілія.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області разом із підрядною компанією ТОВ «Євродор» за підтримки Одеської ОВА розпочала роботи з відновлення проїзду на трасі Т-16-07 між селом Кислиця та містом Кілія.

Саме ця ділянка дороги наразі перебуває у найгіршому стані. Її відновлення дозволить забезпечити швидший і безпечніший доступ жителів до центру громади, а також полегшить роботу екстрених служб і Сил оборони.