В Одесі затримано воєнкомів та копа

Інцидент відбувся согодні близько полудня. СБУ затримала два службових буси з працівниками Пересипського РТЦК міста Одеси. 

Це стало частиною спеціальної операції, підготованої за зверненням містянина. Той стверджував: незважаючи на наявне в нього посвідчення учасника бойових дій (УБД), зловмисники вимагали 30 тисяч доларів "відкупу", погрожуючи все одно затримати та відправити "на передок".

Жертва погодилася співпрацювати з СБУ та вдавати, що згодна внести "викуп". Нічого не підозрюючи, воєнкоми сьогодні знову скрутили чоловіка, "запакували" в службовий бус ТЦК, забрали в нього гроші та викинули на вулицю.

Перше авто затримали на вулиці Балківській, друге - в району Пересипського мосту. Намагаючись втекли від переслідування, водій одного з бусів скоїв потрійне ДТП.

При обшуку в автомобілях знайшли кайданки, кастети та гроші. 

За попередньою інформацією, групи воєнкомів, що пересувалися на цих двох бусах, після отримання хабаря одним із них зчинили "розбірки" в Михайлівському парку. 

Усього 8 затриманих, серед яких опинився й дільничний, майор поліції Сергій Бояровський (на фото). 

Усім інкримінують ст. 187 КК України «Розбій», котра передбачає від від 3-х до 15-ти років позбавлення волі.

За заявою прес-служби Сухопутних військ ВСУ, начальників Одеського облТЦК та Пересипського РТК відсторонено від виконання службових обов'язків.