Після нічної атаки до міських стаціонарів Одеси звернулися 13 людей. За підсумками трагелії відомо також про двох жертв.
У лікарнях залишаються п’ятеро постраждалих, зокрема одна дитина, повідомила директорка Департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Олена Колоденко.
За її словами, стан більшості постраждалих задовільний, одна людина перебуває у важкому стані. Вона також зазначила, що один постраждалий отримав важкі опіки, інші — осколкові травми.
Одна людина померла у лікарні від травм, отриманих під час нічної атаки по Одесі. Другудістали з-під завалів. Таким чином, нічна атак азабрала життя двох людей.
Відомо також про 1 постраждалих. Серед них – дитина 9 років, стан середньої тяжкості. Двоє у тяжкому стані було відправлено до реанімації.
Один із ударів припав на дах 5-го пологового будинку у Приморському районі. Дякувати Богу, хоч там ніхто не постраждав — усіх встигли спустити в укриття. На момент атаки там знаходилися 33 медпрацівники, 22 породіллі, а також 19 новонароджених. У пологовому будинку повідомили, що тимчасово припиняють планову госпіталізацію. Двох немовлят перевели до Одеської обласної дитячої лікарні.
У тому ж районі постраждали будинки трьох навчальних закладів. Є часткова руйнація між 4 та 5 поверхами багатоквартирного будинку. Вибуховою хвилею вибило вікна, зруйновано балкони, вибито вікна, сталося спалах на верхніх поверхах. У приватному секторі спалахнула пожежа в одному із будинків. Пошкоджено понад 10 автомобілів. Є пошкодження на території телецентру.
У Хаджибейському районі теж потрапило до багатоповерхівки, постраждалих немає. Спалахнули пожежі у квартирах та на даху. У парку Перемоги розгорнуть оперативний штаб.
У Київському районі пошкоджено нежитлові будівлі, у житлових будинках вибито вікна. На території міста також зафіксовано ушкодження об'єктів критичної інфраструктури.