Екс-військкома Борисова затримано на трасі Одеса – Київ

На виїзді зі столиці працівники ДБР заблокували авто колишнього очільника Одеського ТЦК Євгена Борисова.

Правоохоронці провели обшук його транспортного засобу в межах справи про легалізацію коштів, отриманих незаконним шляхом.

Борисов фігурує у чотирьох кримінальних провадженнях ДБР. Загальна сума застав, які вже внесені у справах проти нього, перевищує 100 млн грн.

Екс-військкому інкримінують незаконне збагачення на суму близько 142–143 млн грн.

Як стверджують правоохоронці, під час війни мати та дружина Борисова придбали елітні автомобілі та коштовну нерухомість в Іспанії (Марбелья) на загальну суму більше 4,5 млн євро. Такі витрати не корелюються з офіційними прибутками самого Борисова та членів родини.

Колишнього посадовця також звинувачують у підробці документів та ухиленні від військової служби.

Наразі Приморський райсуд Одеси розглядає ще дві справи: щодо самовільного залишення служби, а також перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період.

Чергове затримання та обшуки на виїзді зі столиці можуть свідчити про новий виток у розслідуванні діяльності скандального посадовця.