В суд доставили копа, який втік з місця злочину

Один з двох патрульних, котрих звинувачують в залишенні в небезпеці декількох громадян, постав перед судом у Києві. 

Злочинний інцидент стався 19 квітня в в Голосіївському районі столиці. За твердженням очевидців та слідства, підозрюваний у скоєнні вісьмох убивств та 15 поранень - підполковник запасу Дмитро Васильченко (на фото) - після сварки з с усідом підпалив власне помешкання. Після чого, взявши славсну зареєстровану рушницю, вирушив до супермаркету Велмарт. 

По дорозі Васильченко поранив декількох людей. Поліцейські, що прибули на виклик, почувши постріли, побігли до свого авто. Залишивши у небезпеці поранених перехожих та не надавши їм ніякої допомоги. 

За свідченнями очевидців, син одного з поранених - теж поранений маленький хлопчик - біг за копами з благаннями допомогти. Проте ті навіть не зупинилися на ці крики. 

Після втечі поліцейських Васильченко добив своїх жертв та пішов далі до "Велмарту", де стріляв у ще декількох безоружних людей. двоє з них загинули прямо в магазині. 

Силовики, що прибули на місце трагедії, 40 хвилин умовляли злочинця здатися. Не отримавши відповіді, вони застрелили Васильченка. 

Голова Патрульної поліції Євген Жуков залишив свою посаду... й був одразу призначений радником міністра МВС - "з питаньзалученості поліції в війну".