Причиною повного знеструмлення міста місцева влада називає нічне бомбардування українськими дронами.
Севастополь залишився без світла після нічних ударів. У місті не ходить електротранспорт та не працюють дитячі садки, пишуть місцеві ЗМІ.
Крім Севастополя, відключення світла торкнулися Євпаторії, Саки, Джанкой, а також Джанкойського та Сакського районів. Попередньо, удар припав по Балаклавській ТЕС. Також без світла залишилась захоплена частина Херсонщини.
Раніше українські моніторингові канали повідомляли про пуск близько 300 безпілотників у бік Росії та захоплених територій.